Між мистецтвом та бізнесом знайдено стійку рівновагу!


Будинок меблів "ДАВІДОС" - сучасне підприємство європейського рівня з виробничими потужностями в Україні, що випускає повний спектр м'яких меблів індустріальної якості з екологічно безпечних матеріалів.

Ми пропонуємо своїм клієнтам вигідне партнерство та співробітництво, які ґрунтуються на гарантії високої якості продукції, закупівлі сировини і матеріалів "з перших рук", досвідченій логістиці та гнучкій економічній політиці підприємства.

Вирішальною конкурентною перевагою компанії є регулярне презентування на ринку унікальних моделей з високим економічним потенціалом, що задовольняють попит сучасного меблевого ринку.

Широкий ціновий діапазон запропонованої продукції власних торгових марок дозволяє зробити спільний c DAVIDOS бізнес зручним, взаємовигідним та перспективним.

Високий рівень якості продукції закликає нас співпрацювати із компаніями, рівень якості яких не поступається нашому! Ми завжди вимогливі як до себе, так і до оточуючих, тому що наша місія - огортати людину комфортом абсолютної якості.

Успішного бізнесу з DAVIDOS!